LINDION
Menu
en-US
af-ZA
ar-AE
ar-SA
be-BY
bg-BG
bn-BD
ca-ES
ch-GU
cs-CZ
cy-GB
da-DK
de-AT
de-CH
de-DE
el-GR
en-AU
en-CA
en-GB
en-IE
en-NZ
eo-EO
es-ES
es-MX
et-EE
eu-ES
fa-IR
fi-FI
fr-CA
fr-FR
ga-IE
gd-GB
gl-ES
he-IL
hi-IN
hr-HR
hu-HU
id-ID
it-IT
ja-JP
ka-GE
kk-KZ
kn-IN
ko-KR
ky-KG
lt-LT
lv-LV
ml-IN
mr-IN
ms-MY
ms-SG
nb-NO
nl-BE
nl-NL
no-NO
pa-IN
pl-PL
pt-BR
pt-PT
ro-RO
ru-RU
si-LK
sk-SK
sl-SI
sq-AL
sr-RS
sv-SE
ta-IN
te-IN
th-TH
tl-PH
tr-TR
uk-UA
vi-VN
zh-CN
zh-HK
zh-SG
zh-TW
zu-ZA
Известен за
Acting
Кредити
38
Пол
Човек
Рожден ден
23.10.1964 г. (59)
Място на раждане
—
Също известен като
Ντέιβιντ Σομπόλοβ
David Sobolov
Известен за
Rogue One: История от Междузвездни войни
Светкавицата
Алита: Боен ангел
Пропадане в мрака
Бъмбълби
Трансформърс: Възходът на зверовете
Daredevil: Дявол на доброто
Ами ако...?
Dungeons & Dragons: Разбойническа чест
Легендите на утрешния ден
Актьорски роли
Година
Филм / ТВ предаване / Друго
Роля
2023
Трансформърс: Възходът на зверовете
Rhinox / Battletrap / Apelinq (voice)
2023
Dungeons & Dragons: Разбойническа чест
Special Creature Voice (voice)
2022
Versus: Radiant Black Vs. Blaze
2022
The Legend of King Kong
Self
2021
Ами ако...?
Additional Voices (voice)
2019
Алита: Боен ангел
Centurion (voice)
2018
Бъмбълби
Blitzwing (voice)
2017
Стар Трек: Дискавъри
Ba'ul Council Member #1
2017
LEGO Marvel Super Heroes: Guardians of the Galaxy - The Thanos Threat
Drax the Destroyer (voice)
2016
Rogue One: История от Междузвездни войни
Stormtrooper
2016
Легендите на утрешния ден
Gorilla Grodd (voice)
2016
Justice League Action
Gorilla Grodd (voice)
2016
Dirty
Jeffy
2015
Daredevil: Дявол на доброто
Stone (voice)
2015
Пазители на Галактиката
Drax the Destroyer (voice)
2014
Светкавицата
Gorilla Grodd (voice)
2013
Пропадане в мрака
Additional Voices (voice)
2013
Отмъстителите в действие
Drax the Destroyer (voice)
2013
Transformers Prime: Beast Hunters - Predacons Rising
Shockwave (voice)
2013
Искрата
Driver
2012
Kaijudo: Rise of the Duel Masters
Tatsurion the Unchained (voice)
2010
Парк шоу
Dale (voice)
2010
Младежка лига
Lobo (voice)
2010
Трансформърс: Прайм
Shockwave (voice)
2010
R. L. Stine's The Haunting Hour
Game Announcer (voice) (uncredited)
2009
Halo Wars
Arbiter
2008
Dragonlance: Dragons of Autumn Twilight
Verminaard (voice)
2006
Легионът на супергероите
The Persuader (voice) / Lord Reesmu (voice)
2005
Американски татко
Russian Man (voice)
2003
Малките титани
Cron (voice)
2001
Стар Трек: Ентърпрайз
Slar (voice)
2000
Chi ha paura...?
Frank (voice)
1999
Spider-Man Unlimited
Lord Tyger (voice)
1999
Sabrina: The Animated Series
Spookie Jar (voice)
1998
Робокоп Алфа
1997
Четирите мумии
1997
Extreme Dinosaurs
1996
Beast Wars: Transformers
Depth Charge (voice)